Ochota / Warszawa
1840 m2
181 527,41 PLN / 98,66 PLN/m2
 
 
Numer oferty:27/7391/OLW
Cena:181 527,41 PLN
Cena za m2:98,66 PLN
Powierzchnia:1 840 m2
Piętro:3
Liczba pięter:6
Open Space:Tak
Przeznaczenie:Biurowe
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2):79
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:148
Czynsz za parking podziemny (miejsce):200 EUR
Kaucja:6
Min. okres najmu (w latach):5
Nazwa budynku:Nowogrodzka Square
Rodzaj budynku:Biurowo-handlowy
Rok budowy:2018
Dostępne od:2018-11-16
Numer oferty:27/7391/OLW
 
 
 
slideshow Pokaz slajdów
1 z 4
 
 
 
 

OPIS

Powierzchnia biurowa 1840 m2 zajmująca całe 3 piętro kameralnego budynku biurowego w ścisłym centrum Warszawy. Ten ekologiczny i prestiżowy budynek wybudowany przez firmę Yareal otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Dokonały co świadczy o jego wysokim poszanowaniu środowiska. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają energooszczędność budynku o czym świadczą niskie koszty eksploatacyjne budynku. Bryła budynku, zastosowane wysokiej jakości materiały oraz elegancki pasaż pomiędzy Alejami a ulicą Nowogrodzką stanowią o luksusowym i prestiżowym charakterze budynku. Bliskie sąsiedztwo Dworca Centralnego i Złotych Tarasów, bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych, to wszystko sprawia, ze budynek jest jednym z najlepiej skomunikowanych biurowców w Warszawie.

Charakter budynku, niewielka kubatura pięter, minimalizacja powierzchni wspólnych zapewnia kameralne i komfortowe warunki pracy najemców. Podniesione podłogi i podwieszane sufity zapewniające swobodną dystrybucję instalacji budynkowych oraz okablowania strukturalnego, umożliwiają swobodne dostosowanie biura do indywidualnych potrzeb najemcy. Powierzchnia może zostać przygotowane jako otwarta powierzchnia do pracy (open space) lub w układzie podzielnym na biura i gabinety. Powierzchnia biurowa charakteryzuje się wysokim stopniem doświetlenia światłem naturalnym co sprawia, ze praca jest przyjemna. Na parterze oprócz eleganckiej recepcji znajdują się punkty usługowe, kawiarnia, restauracja.

Właściciel zadbał również o najemcach przyjeżdżających do pracy jednośladem. W budynku pomyślano o infrastrukturze rowerowej takiej jak parking, szatnie oraz prysznice dla rowerzystów. Budynek posiada również stacje ładowania samochodów elektrycznych. Zapraszamy do oglądania powierzchni! Przypominamy, ze klienci KLIK Nieruchomości nie ponoszą żadnych kosztów związanych z naszym pośrednictwem.
 
Warszawa / 1840 m2
181 527,41 PLN / 98,66 PLN/m2
Recepcja:Tak
Monitoring:Tak
Ochrona:Tak
Kontrola dostępu:Tak
Internet:Tak
Światłowód:Tak
Czujniki dymu:Tak
Tryskacze:Tak
Klimatyzacja:Tak
Podwieszane sufity:Tak
Podnoszone podłogi:Tak
 

KONTAKT DO BIURA:

Małgorzata Denos-Jablonska

opiekun oferty:

Małgorzata Denos-Jablonska

nr licencji: 21563

tel.: 664195995

m.jablonska@kliknieruchomosci.pl

 
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KLIK Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest KLIK Nieruchomosci z siedzibą przy Złota 59 p 14, 00-120 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.jablonska@kliknieruchomosci.pl… czytaj więcej